KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13351066
nr 1335 1066
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Akvarell, Katter. Signerad. Motivet: 49x66cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:30:33
12/6 21:23:15
500 kr
17/6 23:21:46
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Larissa Stenlander
Läs mer om Larissa Stenlander